Speelschema
Home > NL > Speelschema

Speelschema en uitslagen 2024

 

JAWS GROEP  gespeeld punten
 1. Palmeiras     
 2. Sc Heerenveen    
 3. FC Midtjylland    
 4. Borussia MG    
5. De Graafschap           

 

ABCO GROEP gespeeld punten
 1. Fluminense    
 2. Twente/Heracles    
 3. CA Sarmiento    
 4. RC Strasbourg    
 5. Garden City Panthers    

 

GROEPSWEDSTRIJDEN VRIJDAG 24 MEI 2024

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
12.30 uur ABCO 1 RENSA Garden City Panters - CA Sarmiento  
13.20 uur JAWS  2 RENSA  Sc Heerenveen - Palmeiras  
14.10 uur ABCO 3 RENSA Twente/Heracles - RC Strasbourg  
15.00 uur JAWS 4 RENSA De Graafschap – Borussia MG  
15.50 uur ABCO 5 RENSA Fluminense– Garden City Panters  
16.40 uur JAWS 6 RENSA FC Midtjylland - Sc Heerenveen  
17.30 uur       Opening en uitreiking Mart Geerling Prijs  
17.50 uur ABCO 7 RENSA CA Sarmiento - Twente/Heracles  
18.40 uur JAWS 8 RENSA Palmeiras – De Graafschap  
19.30 uur ABCO 9 RENSA RC Strasbourg - Fluminense  
20.20 uur JAWS 10 RENSA Borussia MG – FC Midtjylland  
21.10 uur       Einde eerste wedstrijddag  

 

 GROEPSWEDSTRIJDEN ZATERDAG 25 MEI 2024

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur ABCO 11 RENSA Palmeiras - FC Midtjylland  
10.50 uur JAWS 12 RENSA Twente/Heracles - Garden City Panters  
11.40 uur ABCO 13 RENSA RC Strasbourg - CA Sarmiento  
12.30 uur JAWS 14 RENSA De Graafschap - Sc Heerenveen  
13.20 uur ABCO 15 RENSA Fluminense- Twente/Heracles  
14.10 uur JAWS 16 RENSA Borussia MG - Palmeiras  
15.00 uur ABCO 17 RENSA Garden City Panters - RC Strasbourg  
15.50 uur JAWS 18 RENSA FC Midtjylland - De Graafschap  
16.40 uur ABCO 19 RENSA CA Sarmiento - Fluminense  
17.30 uur JAWS 20 RENSA Sc Heerenveen - Borussia MG  
18.20 uur  Einde groepswedstrijden (eventueel penaltyschieten indien nodig)

 

EINDRONDENPROGRAMMA ZONDAG 26 MEI 2024

Tijd   Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur   21 RENSA Nr 5 JAWS Groep - Nr 5 ABCO Groep
9e + 10e plaats
 
10.50 uur   22 RENSA Nr.1 JAWS Groep - Nr.2 ABCO Groep
1e 1/2-finale
 
11.50 uur   23 RENSA Nr.2 JAWS Groep - Nr.1 ABCO Groep  
2e 1/2-finale
 
12.50 uur   24 RENSA  Nr 4 JAWS Groep - Nr 4 ABCO Groep
7e + 8e plaats
 
13.40 uur   25 RENSA Nr.3 JAWS Groep - Nr.3 ABCO Groep
5e + 6e plaats
 
14.30 uur   26 RENSA Verliezer wed.22 - Verliezer wed.23        
3e + 4e plaats
 
15.30 uur   27 RENSA Winnaar wed. - Winnaar wed.23          
DE FINALE
 
16.30 uur    Prijsuitreiking direct na afloop