Sponsors

Voetbaltoernooi sponsor - Kaak Groep
Berendhaus - voetbaltoernooi sponsor
 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Drukkerij de Vries
sponsor terborg voetbal toernooi
ABCO beveiliging - voetbaltoernooi sponsor

 

 

 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Gelderesch Rexzen
Voetbaltoernooi sponsor - De Roode Leeuw
 Optimaal Fm - Voetbaltoernooi sponsor
 Voetbaltoernooi sponsor - foto nol kiefte - trouwreportage, familieportret en kinderfotograaf
Voetbaltoernooi sponsor - Voskotan Webservices - webdesign en hosting

Speelschema en uitslagen

 1  Palmeiras
 2  Ajax Cape Town
 3  Atlético Paranaense
 4  FC Midtjylland
 5  Tottenham Hotspur
 6  Club Brugge
 7  De Graafschap
 8  sc Heerenveen

 

VRIJDAG 25 MEI 2018 

16.45 uur Opening Terborg Toernooi  
16.50 uur Openingswoord

 

GROEPSWEDSTRIJDEN VRIJDAG 25 MEI 2018

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
17.00 uur Jaws 1 ABCO Palmeiras - De Graafschap  5 - 0
18.00 uur Van Egmond 2 ABCO FC Midtjylland - Tottenham Hotspur  1 - 0
19.00 uur Jaws 3 ABCO Club Brugge - Ajax Cape Town  0 - 0
20.00 uur Van Egmond 4 ABCO Atlético Paranaense - sc Heerenveen  4 - 2

 

 GROEPSWEDSTRIJDEN ZATERDAG 26 MEI 2018

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur Jaws 5 ABCO Palmeiras - Club Brugge  0 - 0
11.00 uur Jaws 6 ABCO Ajax Cape Town - De Graafschap  2 - 0
12.00 uur Van Egmond 7 ABCO Atlético Paranaense -  FC Midtjylland  0 - 0
13.00 uur

Van Egmond

8 ABCO Tottenham Hotspur -  sc Heerenveen  1 - 0
14.00 uur Jaws 9 ABCO De Graafschap -  Club Brugge  0 - 0
15.00 uur Jaws 10 ABCO Ajax Cape Town -  Palmeiras  1 - 1
16.00 uur Van Egmond 11 ABCO Heerenveen -  FC Midtjylland  0 - 1
17.00 uur

Van Egmond

12 ABCO Tottenham Hotspur -  Atlético Paranaense  1 - 3
17.50 uur  Einde groepswedstrijden (eventueel penaltyschieten indien nodig)

 

EINDRONDENPROGRAMMA ZONDAG 27 MEI 2018

Tijd   Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur   13 ABCO De Graafschap - sc Heerenveen
7e + 8e plaats
 2 - 1
11.00 uur   14 ABCO Palmeiras - FC Midtjylland
1e 1/2-finale
 1 - 0
12.00 uur   15 ABCO Ajax Cape Town - Atletico Paranaense
2e 1/2-finale
 0 - 0
P 5 - 3

 
13.00 uur   16 ABCO Club Brugge - Tottenham Hotspur
5e + 6e plaats
 0 - 1
14.00 uur   17 ABCO FC Midtjylland - Atletico Paranaense
3e + 4e plaats
 1 - 2
15.00 uur   18 ABCO Palmeiras - Ajax Cape Town
DE FINALE
 2 - 0
16.00 uur    Prijsuitreiking direct na afloop