Speelschema
Home > NL > Speelschema

Speelschema en uitslagen 2024

 

Het spelschema en de uitslagen worden vanaf nu ook opTournify bijgehouden.

Klik op de link www.tournify.nl/live/terborgtoernooi2024

 

JAWS GROEP 
 1. Palmeiras     
 2. Sc Heerenveen    
 3. FC Midtjylland    
 4. Borussia MG    
5. De Graafschap           

 

ABCO GROEP
 1. Fluminense    
 2. Twente/Heracles    
 3. CA Sarmiento    
 4. RC Strasbourg    
 5. Garden City Panthers    

 

GROEPSWEDSTRIJDEN VRIJDAG 24 MEI 2024

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
12.30 uur ABCO 1 RENSA Garden City Panthers - CA Sarmiento  
13.20 uur JAWS  2 RENSA  Sc Heerenveen - Palmeiras  
14.10 uur ABCO 3 RENSA Twente/Heracles - RC Strasbourg  
15.00 uur JAWS 4 RENSA De Graafschap – Borussia MG  
15.50 uur ABCO 5 RENSA Fluminense– Garden City Panthers  
16.40 uur JAWS 6 RENSA FC Midtjylland - Sc Heerenveen  
17.30 uur       Opening en uitreiking Mart Geerling Prijs  
17.50 uur ABCO 7 RENSA CA Sarmiento - Twente/Heracles  
18.40 uur JAWS 8 RENSA Palmeiras – De Graafschap  
19.30 uur ABCO 9 RENSA RC Strasbourg - Fluminense  
20.20 uur JAWS 10 RENSA Borussia MG – FC Midtjylland  
21.10 uur       Einde eerste wedstrijddag  

 

 GROEPSWEDSTRIJDEN ZATERDAG 25 MEI 2024

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur ABCO 11 RENSA Palmeiras - FC Midtjylland  
10.50 uur JAWS 12 RENSA Twente/Heracles - Garden City Panthers  
11.40 uur ABCO 13 RENSA RC Strasbourg - CA Sarmiento  
12.30 uur JAWS 14 RENSA De Graafschap - Sc Heerenveen  
13.20 uur ABCO 15 RENSA Fluminense- Twente/Heracles  
14.10 uur JAWS 16 RENSA Borussia MG - Palmeiras  
15.00 uur ABCO 17 RENSA Garden City Panthers - RC Strasbourg  
15.50 uur JAWS 18 RENSA FC Midtjylland - De Graafschap  
16.40 uur ABCO 19 RENSA CA Sarmiento - Fluminense  
17.30 uur JAWS 20 RENSA Sc Heerenveen - Borussia MG  
18.20 uur  Einde groepswedstrijden (eventueel penaltyschieten indien nodig)

 

EINDRONDENPROGRAMMA ZONDAG 26 MEI 2024

Tijd   Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur   21 RENSA Nr 5 JAWS Groep - Nr 5 ABCO Groep
9e + 10e plaats
 
10.50 uur   22 RENSA Nr.1 JAWS Groep - Nr.2 ABCO Groep
1e 1/2-finale
 
11.50 uur   23 RENSA Nr.2 JAWS Groep - Nr.1 ABCO Groep  
2e 1/2-finale
 
12.50 uur   24 RENSA  Nr 4 JAWS Groep - Nr 4 ABCO Groep
7e + 8e plaats
 
13.40 uur   25 RENSA Nr.3 JAWS Groep - Nr.3 ABCO Groep
5e + 6e plaats
 
14.30 uur   26 RENSA Verliezer wed.22 - Verliezer wed.23        
3e + 4e plaats
 
15.30 uur   27 RENSA Winnaar wed.22 - Winnaar wed.23          
DE FINALE
 
16.30 uur    Prijsuitreiking direct na afloop